Konzolové regále

obrázky6Základné rozmery:

*výška do 8000mm

*nosnosť jedného podlažia do 5000kg

 

 

Prevedenie:

Regálový systém je určený pre zakladanie tyčového a doskového materiálu. Po doplnení o podlahy je možné zakladať rôzne dlžky mareriálu. Systém sa dá upraviť pre skladovanie cievok a roliek. Skladá sa zo zvarených stlpov na ktorých sú pomocou kleštin zachytené jednotlivé trne nesúce ukladaný materiál. Výška zakladania je plynule meniteľná. Od celkovej požadovanej nosnosti sa odvíja počet trňov v jednotlivom podlaží.

Povrchová úprava sa prevádza dvojvrstvým náterom syntetickej farby v odtieňoch modrej a žltej, pre vonkajšie umiestnenie ponúkame pozinkovanie . Ako ochranu pred poveternostnými účinkami na skladovaný materiál možno regál zastrešiť a vybaviť opláštením Ďalšou ponúkou povrchovými úpravami je nanášanie práškových farieb. Prevedenie náteru je možné dodať v odtieňoch ČSN a RAL.

Doplnky:

Pre bezpečnú prevádzku je možné regále doplňiť o ochranné rohy.  Dalej ponúkame podlahy z drevotriesky , oceľových roštov, vysúvateľné podlahy alebo trne, nosiče sudov,cievok a pod. , záchytné vane, či iné špeciálne doplnky podľa priania zákazníka.

obrázky7Montáž:

Stacionárne provedenie: regál je ukotvený do podlahy a obslužné uličky sú medzi každou radou regálov. Šírka uličky je závislá od spôsobu obsluhy. Podlaha musí byť zhotovená z neplastického materiálu (betón) s požadovanou nosnosťou. Plastické materiály (živičný povrch  a pod.) sú nevhodné  a ich použitie musí byť prekonzultované s dodávateľom regálov. Ukotvenie stojek je takmer nemožné, hrozí zapadnutie do asfaltu,  nadmerné odchýlenie od kolmice a následná havária.

Pojazdné prevedenie: pre efektivnejšie využitie podlahovej plochy skladu je možné umiestniť regálové rady na pojazdný podvozok. Obe krajné rady sú ukotvené a ostatné jazdia po kolajniciach zapustených do podlahy. Obslužná ulička je len jedna a vzniká posuvom  regálov.  Posun regálov môže byť  ručný alebo motorický.

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Picture 9 of 9